Stříbrné kloboučky

půjčovna

Využij léčivé stříbrné kloboučky mezi kojeními tvého miminka 

Stříbrné kloboučky Silverette jsou dobrým pomocníkem v době, kdy si tvé bradavky teprve zvykají na kojení nebo když tvé kojení začalo být bolestivé. Kloboučky ti pomohou s hojením i již popraskaných bradavek.

Využití stříbrných kloboučků

Prevence bolavých bradavek na začátku kojení tvého nově narozeného miminka.

Podpora hojení popraskaných nebo bolavých bradavek.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice
Jak stříbrné kloboučky používat?

Stříbrné kloboučky se nosí mezi kojeními. Před prvním použitím kloboučky vyčistíš krémem (voda + jedlá soda) tak, že krém rozetřeš po povrchu kloboučků, poté je opláchneš vodou a vysušíš. Po každém kojení nakapeš pár kapek mateřského mléka do kloboučků a přiložíš na bradavky. Pomáhá použít i prsní vložky do kojící podprsenky, aby kloboučky držely lépe na svém místě. Nosíš do dalšího kojení nebo dle vlastního pocitu. Před kojením je vhodné si prsa i kloboučky opláchnout. Nepoužívají se žádné dezinfekční prostředky. První úleva u bolavých bradavek nastává do 48h. Není potřeba používat krémy a masti (jiný způsob léčby je možný nasadit po rozestupu 24h, jinak by se mohla snížit účinnost stříbra).

KONTRAINDIKACE: Alergie na stříbro.

Jaké jsou podmínky zapůjčení?

Půjčovné počítám 100Kč / týden. V případě nutnosti dlouhodobějšího hojení se na ceně domluvíme individuálně. Vybírám také vratnou zálohu 1.000Kč. Půjčení si můžeš domluvit přes formulář níže nebo mi zavolej.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za půjčení

100 Kč / týden

delší doba dle dohody

Počítej ještě s vratnou zálohou 1.000 Kč.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.