Rebozo šátek

půjčovna

Podpoř své tělo v těhotenství, během porodu i v poporodním období zavinováním do šátku

Rebozo šátek je tradiční mexický šátek určený pro podvazování a poporodní rituál zavinování – zavírání kostí. Na Ukrajině se tento šátek nazývá svivalník a u nás mu říkáme pinta, neboli podvazovací šátek.

Tento šátek mívá různé rozměry i materiály. U mě najdeš šátky délky mezi 3,20m – 3,60m a šířky kolem 70cm. Šátky mám pevnější, tkané z bavlny a lnu, aby krásně držely bříško. Prostě, aby dělaly to, co mají. 🙂

Využití rebozo šátku

Podpora rostoucího bříška v těhotenství, prevence bolesti zad.

Při delším chození či stání, při zvedání těžších věcí.

Rebozo masáže a polohování miminka během porodu.

Podpora poporodního zavinování dělohy.

Udržení tepla v oblasti dělohy i zad.

Poporodní rituál zavinování - rituál zavírání kostí.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice
Jak můžeš rebozo šátek využít?

Jakmile ti začne v těhotenství růst a těžknout bříško, můžeš začít podvazovat. Bříško tím nadzvedneš a ulevíš zádovým svalům. Dopřeješ také miminku více místa, klidu a tepla. Můžeš jej využít i během porodu pro polohování miminka a k ulevování během porodních stahů. Ideální je podvazovat také ihned po porodu a v šestinedělí, kdy tě šátek podpoří při zavinování dělohy a při nošení tvého miminka. Jednoduchý úvaz k podvázání bříška – ZDE.

Jaké jsou podmínky zapůjčení?

Vyber si, jaký šátek bys chtěla. Aktuálně mám pro zapůjčení bílou pintu s výšivkou (320cm, 70cm), růžové rebozo (360cm, 70cm) a modré rebozo (320cm, 70cm). Popřemýšlej, na jak dlouho by sis chtěla šátek vypůjčit.

Půjčovné počítám 100Kč / týden, případně 800Kč na 20 týdnů. Vybírám také vratnou zálohu 2.000Kč. Půjčení si můžeš domluvit přes formulář níže nebo mi zavolej.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za půjčení

100 Kč / týden

800 Kč / 20 týdnů

Počítej ještě s vratnou zálohou 2.000 Kč.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.