Bonding top

půjčovna

Využij klokánkovací kapsu pro své nedonošené miminko nebo pro bonding po císařském řezu

Bonding top neboli klokánkovací kapsa je v podstatě kus elastické látky, který ti však umožní nerušený a pohodlný bonding s tvým miminkem. Těsné zavinutí na těle maminky nebo tatínka miminko velmi uklidňuje a dodává mu pocit bezpečí.

U mě v půjčovně najdeš bonding topy velikostí – S, M, L, XL. Topy jsou šité z pružnější bavlny či viskózy, které obepnou tvé tělo a udrží tvé miminko tam, kde mají.

Využití bonding topu

Klokánkování tvého předčasně narozeného miminka.

Bonding s maminkou ihned na sále po císařském řezu.

Bonding s tatínkem.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice
Jak můžeš bonding top využít?

Bonding top využiješ na klokánkování s tvým miminkem, pokud jsi předčasně porodila. Pomůže ti lépe se uvolnit v nové situaci. Zakryje tvá intimní místa, abys mohla mít miminko na svém nahém těle. Pokud je tvé miminko připojeno na nějaký přístroj, bonding top ti zajistí větší bezpečnost proti sklouznutí hadiček či kabelů.

Bonding top také využiješ při císařském řezu. Top si oblékneš před aplikací spinální anestezie. Ihned po porodu ti personál může položit tvé miminko na hrudník a zakrýt klokánkovací kapsou. Tvé miminko je dobře chráněné před možným sklouznutím. 

Jaké jsou podmínky zapůjčení?

Vyber si velikost a popřemýšlej, na jak dlouho bys top potřebovala půjčit. 

Půjčovné počítám 200Kč / od 38+0 do 42+0. V případě nutnosti dlouhodobějšího klokánkování nedonošeňátka se na ceně domluvíme individuálně. Vybírám také vratnou zálohu 1.000Kč. Půjčení si můžeš domluvit přes formulář níže nebo mi zavolej.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za půjčení

200 Kč / 38+0 až 42+0

delší doba dle dohody

Počítej ještě s vratnou zálohou 1.000 Kč.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.