Bylinky pro těhotenství, porod a šestinedělí

prodej

Využij sílu přírody pro tvé těhotenství, porod i šestinedělí

Bylinkaření se věnuji mnoho let. Pěstuji byliny na zahradě nebo je sbírám u nás v lese. Ty, kterých mám málo, nakupuji od prověřených sběratelů. Postupem času jsem vytvořila bylinné směsi, které tě podpoří v průběhu těhotenství, v přípravě na porod, během porodu i v poporodním období.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Rozcestník

Bylinky v těhotenství a pro přípravu na porod

Bylinné směsi – čaj, vaginální napářka, bylinná koupel

Těhotenský čaj (od 24+0)

Antistreptokok čaj (při pozitivním stěru GBS)

Předporodní čaj (od 36+0)

Předporodní vaginální napářka (od 38+0)

Těhotenská lázeň (od 34+0)

Směsi jsou vytvořené pro dané období tak, aby tě podpořily co nejvíce v přípravě na přirozený porod. Dodávají tělu vitamíny, minerály, připravují porodní cesty, pomáhají s únavou, spánkem, imunitou. Můžeš kombinovat čaje, vaginální napářku i koupele podle tvých potřeb.

Bylinky pro porod

Bylinné směsi – čaj, vaginální napářka, šicí bylinky

Porodní čaj

Porodní vaginální napářka

Šicí bylinky

Tyto směsi jsou vytvořené tak, aby tě podpořily během porodu. Pomohou ti podpořit děložní činnost, uleví ti od obav a od bolesti, předchází poporodnímu krvácení, pomohou s odchodech placenty. Můžeš kombinovat čaj i vaginální napářku podle tvých potřeb. Šicí bylinky využiješ ihned po porodu v případě porodního poranění po vaginálním porodu.

Bylinky v šestinedělí a v poporodním období

Bylinné směsi – čaj, vaginální napářka, bylinná koupel, péče o císařskou jizvu

Šestinedělka čaj

Kojící čaj

Poporodní lázeň

Péče o jizvu po císařském řezu

Péče o bradavky při kojení (při prasklinách)

Tyto směsi jsou vytvořené tak, aby tě podpořily v období po porodu. Pomohou ti s poporodním hojením, zavinováním dělohy, kojením, dodají do tvého těla důležité teplo, uleví od obav, dodají energii. Můžeš kombinovat čaj, vaginální napářku i koupele podle tvých potřeb. Směs pro péči o jizvu po císařském řezu využiješ ihned po vstřebání stehů.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Ceny bylinek

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Napiš mi nebo zavolej a domluvíme se na vhodných směsích pro tebe. Potřebuji vědět, zda-li se s něčím léčíš a bereš případně nějaké léky, abych směs upravila tobě na míru.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.