Aromaterapie pro těhotenství, porod a šestinedělí

prodej

Využij sílu přírody pro tvé těhotenství, porod i šestinedělí

Řadu let vnímám sílu přírody skrze bylinkaření. Do aromaterapie jsem se proto zamilovala velmi rychle. Aromaterapie je jedním z jemných podpůrných zdrojů v průběhu těhotenství, porodu a v období šestinedělí. Vytvořila jsem směsi na nejčastější situace, které se mnou ženy řeší. Pokud máš další přání, v čem bys chtěla podpořit skrze aromaterapii, ozvi se mi.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Rozcestník

Aromaterapie v těhotenství

Aromaterapeutické směsi – masážní oleje, inhalační tyčinky, hydroláty

Těhotenská nevolnost (při obtížích)

Pálení žáhy (při obtížích)

Bolesti a křeče svalů (při obtížích)

Otoky končetin (při obtížích)

Vysoký krevní tlak (při obtížích)

Slabost a mdloby (při obtížích)

Krásné bříško (od 20+0)

Strach z porodu (od 24+0)

Pružná hráz (od 34+0)

Vyvolání porodu (od 38+0)

Hydroláty (růže, levandule, heřmánek)

Směsi jsou vytvořené tak, aby tě co nejvíce podpořily v průběhu těhotenství. Pracuji s vysoce kvalitními esenciálními oleji značky Doterra, Florihana a Nobilis Tilia. Ve směsích jsou namíchané čisté esenciální oleje v panenských rostlinných olejích (masáže, koupele) nebo jsou nakapány do inhalačních tyčinek. Pokud bys chtěla využívat difuzér, mohu ti vytvořit směs pouze z esenciálních olejů.

Tyto připravené směsi ti pomohou s nevolnostmi, pálením žáhy, otoky, striemi, strachem, bolestmi / křečemi svalů, vysokým krevním tlakem a podpoří přípravu hráze a porodních cest. Pokud bys řešila cokoliv jiného, dej mi vědět a vytvořím ti směs podle tvých potřeb.

Aromaterapie pro porod

Aromaterapeutické směsi – masážní oleje, inhalační tyčinky, hydroláty

První doba porodní

Druhá doba porodní

Panika a úzkost

Únava a vyčerpání

Retence placenty

Hydroláty (růže, levandule, heřmánek)

Směsi jsou vytvořené tak, aby tě co nejvíce podpořily v průběhu porodu. Pracuji s vysoce kvalitními esenciálními oleji značky Doterra, Florihana a Nobilis Tilia. Ve směsích jsou namíchané čisté esenciální oleje v panenských rostlinných olejích (masáže, koupele) nebo jsou nakapány do inhalačních tyčinek. Pokud bys chtěla využívat difuzér, mohu ti vytvořit směs pouze z esenciálních olejů.

Tyto připravené směsi ti pomohou s první a druhou dobou porodní, porodními úzkostmi a panikou a nedostatkem energie. Pokud cítíš, že potřebuješ ještě něco jiného, dej mi vědět a vytvořím ti směs podle tvých potřeb.

Aromaterapie v šestinedělí

Aromaterapeutické směsi – masážní oleje, inhalační tyčinky, hydroláty

Hojivá koupel

Šestinedělka

Péče o jizvy

Poporodní blues

Olej na bradavky (hojení prasklin)

Hydroláty (růže, levandule, heřmánek)

Směsi jsou vytvořené tak, aby tě co nejvíce podpořily v období po porodu. Pracuji s vysoce kvalitními esenciálními oleji značky Doterra, Florihana a Nobilis Tilia. Ve směsích jsou namíchané čisté esenciální oleje v panenských rostlinných olejích (masáže, koupele) nebo jsou nakapány do inhalačních tyčinek. Pokud bys chtěla využívat difuzér, mohu ti vytvořit směs pouze z esenciálních olejů.

Tyto připravené směsi ti pomohou s hojením porodních poranění, celkovou regenerací po porodu, zavinováním dělohy, poklesem energie a „špatnou“ náladou. Pokud cítíš, že potřebuješ ještě něco jiného, dej mi vědět a vytvořím ti směs podle tvých potřeb.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Ceny aroma směsí

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Napiš mi nebo zavolej a domluvíme se na vhodných směsích pro tebe. Potřebuji vědět, zda-li se s něčím léčíš a bereš případně nějaké léky, abych směs upravila tobě na míru.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.