Aromaterapeutická těhotenská masáž

Propoj se se svým tělem a miminkem

Těhotenská masáž je určená pro nastávající maminky a je koncipována tak, aby ti co nejvíce ulehčila s potížemi, které pociťuješ ve spojení s rostoucím bříškem. Aromaterapeutická těhotenská masáž je jemná a voňavá masáž, která zklidní tvé svaly i mysl. 

S čím ti může těhotenská masáž pomoci?

Pomůže ti od bolesti zad, hlavy a uleví ti od otoků nohou či rukou.

Sníží stres, zlepší spánek a usměrní tok živin směrem k tvému miminku.

Napojí tě na tvé tělo i miminko.

Zbaví tě únavy a tlaku vnějšího okolí.

Od 38+0 může podpořit spuštění začátku tvého porodu masírováním bodů, kterým se do té doby vyhýbám.

Těhotenská masáž je bezpečná. Provádí se na lehátku vleže. S rostoucím bříškem se poloha přizpůsobuje, nejčastěji masíruji v poloze na boku. Ideální je být při masáži nahá, případně mít na sobě pohodlné kalhotky. Masáž probíhá v klidném a pomalém tempu bez manipulací za využití účinků esenciálních olejů. Během masáže se dostaneš do relaxovaného až meditativního stavu a užiješ si čas jen pro sebe. 

Mou zodpovědností je s tebou probrat tvůj zdravotní stav, zvolit vhodný esenciální olej a vyhýbat se tzv. spouštěcím bodům na těle, které by mohly začít porod. Tyto body lze využít v případě potermínového těhotenství k podpoře začátku spuštění porodu.

Načerpej energii během těhotenství a poznej sílu aromaterapie

K masáži využívám vysoce kvalitní oleje (olivový, mandlový, frakciovaný kokosový) a esenciální oleje značky Doterra a Nobilis Tilia. Esenciální olej zvolím na základě rozhovoru s tebou na začátku každého setkání. Vždy si k oleji také přičichneš, aby i tvé tělo bylo s vůní v souladu, a mohla jsi využít maximálních účinků aromaterapie.

Pokud bys chtěla využít aromaterapii během celého tvého těhotenství a na podporu během porodu, můžeš si u mě vybrat některou z mých aroma „lékárniček“, které připravuji každé ženě na míru

Masáže pro těhotné proplácejí některé pojišťovny. Zjisti si, jak to má tvá pojišťovna. 🙂
Kontraindikace k masáži

První trimestr, rizikové těhotenství, placenta praevia, hrozící předčasný porod.

Akutní zánět a akutní onemocnění.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za masáž

1.000 Kč / 60 min

Těhotenská masáž s relaxací je v délce 60min. Počítej ještě s cca 15min na úvodní rozhovor.

Výhodné balíčky

2.700 Kč / 3 x 60 min

4.000 Kč / 5 x 60 min

Balíčky je možné uhradit na 2 splátky.

Nejčastější dotazy

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.