Rituál rozloučení s nenarozeným miminkem

Rozluč se se svým miminkem a opečuj svou duši

Zkušenost se ztrátou miminka s sebou vždy nese velmi hluboký smutek a emoce, které jsou pro okolí nepochopitelné a nepřenosné. Tyto emoce se vynořují nejen ve spojení s potratem, tedy ztrátou miminka nechtěnou, ale také ve spojení s interrupcí, kdy se žena z nějakého důvodu musela s miminkem rozloučit z vlastního rozhodnutí.

S čím ti může rituál přijetí ukončení těhotenství pomoci?

Rozloučíš se a uctíš své nenarozené či velmi předčasně narozené miminko.

Propustíš své emoce a opečuješ svoje tělo i duši.

Dostane se ti ukončení, jaké potřebuješ.

Rituálem ti vytvořím prostor pro přijetí toho, co se stalo

Rituál rozloučení s nenarozeným miminkem ti dá prostor pro vyřčení všeho, co tebe a partnera trápí. Vytvořím pro tebe bezpečný prostor k projevení všech emocí, které se derou na povrch, a k laskavému rozloučení se s tvým miminkem. 

Pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Každý rituál vymýšlím na míru dané ženě / páru, aby z rituálu vytěžili maximum. V případě potřeby kombinuji terapeutické a léčebné techniky. Na přání mohu zahrnout do tohoto rituálu zavinutí těla do speciálně utkaných šátků, které pomáhají ukončovat a uzavírat i na fyzické úrovni.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za rituál

5.400 Kč / 4-5 h

V ceně rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Domluvit si rituál

Nejčastější dotazy

Kde probíhají setkání?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz. 

Co není zahrnuto v ceně?

Při cestách nad 50km (obě cesty celkem) počítám cestovné – 10Kč/km. Zároveň při cestách nad 1h kalkuluji navíc čas strávený na cestě – 250Kč/h.

Co budu potřebovat?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.