Rituál pojmenování dítěte

Přivítej své miminko na světě a požehnej mu na jeho cestě

Rituál přivítání a pojmenování dítěte je variantou pro lidi bez vyznání, kteří přesto ale touží oslavit příchod miminka do rodiny. Pojď tento velký okamžik oslavit pohanskou cestou.

S čím ti může rituál pojmenování dítěte pomoci?

Oslavíš příchod miminka do rodiny.

Požehnáš svému dítěti na jeho pozemské cestě.

Prožiješ tento významný den se svými blízkými.

Během rituálu si připomenete své rodové linie, své dítě pojmenujete a dostanete prostor pro požehnání a poděkování za úspěšný porod a zdraví dítěte. Rituál pojmenování je možné provést kdykoliv. Ať už hned po narození miminka nebo při nějaké pro rodinu důležité příležitosti (např. měsíc početí, první narozeniny).

Pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Každý rituál vymýšlím na míru dané rodině, aby z rituálu vytěžila maximum. V případě potřeby kombinuji terapeutické a léčebné techniky.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za rituál

3.000 Kč / 45min

V ceně rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Domluvit si rituál

Nejčastější dotazy

Kde probíhají setkání?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co není zahrnuto v ceně?

Při cestách nad 50km (obě cesty celkem) počítám cestovné – 10Kč/km. Zároveň při cestách nad 1h kalkuluji navíc čas strávený na cestě – 250Kč/h.

Co budu potřebovat?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Lze zakoupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.