Předporodní rituál

Uvolni své obavy, nalaď se na své miminko a na svůj porod

Předporodní rituál nebo-li rituál požehnání k porodu je úžasným prostředkem, jak se naladit na sebe, na své miminko a připravit se na nadcházející porod.

S čím ti může předporodní rituál pomoci?

Uvolníš své obavy z příchodu svého miminka na svět.

Dostane se ti požehnání k dobrému průběhu porodu.

Zharmonizuje tebe i miminko a pomůže ke vzájemnému napojení.

Uctíš své tělo a připravíš jej na porod.

Během rituálu dostaneš dostatek prostoru k vyjádření a vyčištění strachů a k vyslovení tužeb a přání. Vytvořím prostor k uctění tebe jako nastávající maminky a k tvému požehnání. Pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Každý rituál vymýšlím na míru dané ženě, aby z rituálu vytěžila maximum. V případě potřeby kombinuji terapeutické a léčebné techniky.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za rituál

5.400 Kč / 4-5 h

V ceně rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Domluvit si rituál

Nejčastější dotazy

Kde probíhají setkání?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co není zahrnuto v ceně?

Při cestách nad 50km (obě cesty celkem) počítám cestovné – 10Kč/km. Zároveň při cestách nad 1h kalkuluji navíc čas strávený na cestě – 250Kč/h.

Co budu potřebovat?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Lze zakoupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.