Poporodní rituál zavírání kostí

Uzavři svůj porodní příběh a ucti své tělo za dar života

Každá žena, která se stane matkou, si zaslouží uznání a péči o ni samotnou. V naší kultuře se točí vše kolem dítěte a na matku se zapomíná. Přitom právě v tomto období, kdy se žena zotavuje z porodu a prochází dalšími obrovskými změnami, potřebuje podporu ostatních. Dopřej si ji. 

S čím ti může poporodní rituál pomoci?

Oslavíš a uzavřeš svůj porodní příběh.

Uctíš své tělo za to, že přivedlo na svět nový život.

Zpracuješ své porodní zážitky či porodní trauma.

Nabydeš opětovné psychické a fyzické stability.

Svůj porodní příběh můžeš uzavřít po šestinedělí i po několika letech

Rituál se zpravidla provádí na konci šestinedělí, ale má význam i mnoho let po prožitém porodu. Pomáhá s fyzickým uzavřením těla ženy, kdy jsou pánevní kosti staženy do původní polohy, se zavinováním dělohy, s energetickým uzavřením ženy po porodu, se znovunabytím psychické i fyzické stability, k uvolnění a vstřebání zážitků.

Rituál vytváří prostor pro obřadní ukončení těhotenství a porodu a posiluje vědomí ženství a sebe sama po náročném či traumatickém porodu či po porodu císařským řezem.

Během rituálu pracuji se 4 živly (vzduch, oheň, voda, země), s archetypy Slovanských Bohyň a s vlastní intuicí. Každý rituál vymýšlím na míru dané ženě, aby z rituálu vytěžila maximum. V případě potřeby kombinuji terapeutické a léčebné techniky.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za rituál

5.400 Kč / 4-5 h

V ceně rituálu je zahrnutá osobní (či telefonická) konzultace, návrh osobního rituálu, příprava a úklid místa, rituál, případné ošetření jizvy po císařském řezu, cestovné a čas na cestě do 50km (obě cesty).

Domluvit si rituál

Nejčastější dotazy

Kde probíhají setkání?

Rituál probíhá většinou u tebe doma nebo v místě, kde se cítíš dobře a bezpečně. Cestuji po těchto krajích – Ústecký, Středočeský, Praha, Plzeňský. Jiné kraje a místa na dotaz.

Co není zahrnuto v ceně?

Při cestách nad 50km (obě cesty celkem) počítám cestovné – 10Kč/km. Zároveň při cestách nad 1h kalkuluji navíc čas strávený na cestě – 250Kč/h.

Co budu potřebovat?

Vše potřebné pro rituál budu mít připravené. Ty si pouze obleč pohodlné oblečení. Pokud budeme u tebe doma, nachystej si malé občerstvení a dostatek pitné vody. Je dobré si zajistit péči o miminko, abys nebyla během důležitých částí rituálu rušená. Bude-li miminko potřebovat nakojit či utěšit, lze využít pauzy mezi jednotlivými částmi rituálu.

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Lze zakoupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.