Mateřská masáž

Propoj se se svým tělem po porodu

Mateřská masáž je určená pro maminky pro porodu a je koncipována tak, aby ti dopřála co největší péči o tvé staro-nové tělo. Aromaterapeutická relaxační mateřská masáž je jemná a voňavá masáž, která zklidní tvé svaly i mysl.

S čím ti může mateřská masáž pomoci?

Pomůže ti od bolesti zad, hlavy a rukou z nošení miminka.

Sníží stres, zlepší spánek a zrelaxuje tvé unavené tělo.

Napojí tě na tvé staro-nové tělo.

Zbaví tě tlaku vnějšího okolí.

Mateřská masáž je bezpečná. Provádí se na lehátku vleže. Polohu přizpůsobíme tak, aby se ti leželo co nejpohodlněji s ohledem na tvé navracející se tělo do stavu před otěhotněním. Ideální je být při masáži nahá, případně mít na sobě pohodlné kalhotky. Masáž probíhá v klidném a pomalém tempu bez manipulací za využití účinků esenciálních olejů. Během masáže se dostaneš do relaxovaného až meditativního stavu a užiješ si čas jen pro sebe. 

Mou zodpovědností je s tebou probrat tvůj zdravotní stav, zvolit vhodný esenciální olej a vyhýbat se olejům, které by mohly ovlivnit kojení.

Načerpej energii a poznej sílu aromaterapie

K masáži využívám vysoce kvalitní oleje (olivový, mandlový, frakciovaný kokosový) a esenciální oleje značky Doterra a Nobilis Tilia. Esenciální olej zvolím na základě rozhovoru s tebou na začátku každého setkání. Vždy si k oleji také přičichneš, aby i tvé tělo bylo s vůní v souladu, a mohla jsi využít maximálních účinků aromaterapie.

Pokud bys chtěla využít aromaterapii v šestinedělí a pro své miminko, můžeš si u mě vybrat některou z mých aroma „lékárniček“, které připravuji každé ženě na míru.

Masáže pro maminky proplácejí některé pojišťovny. Zjisti si, jak to má tvá pojišťovna. 🙂

Kontraindikace k masáži

Zánětlivé, infekční či horečnaté onemocnění.

Akutní migréna, psychóza, silná deprese, kolísavý krevní tlak.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za masáž

1.000 Kč / 60 min

Mateřská masáž s relaxací je v délce 60min. Počítej ještě s cca 15min na úvodní rozhovor.

Pokud nemáš pro své miminko hlídání, doraž i s ním, může být během masáže s tebou. Případně je možnost placeného hlídání chůvou, která se věnuje mým dětem. Ozvi se mi a společně to vymyslíme.

Výhodné balíčky

2.700 Kč / 3 x 60 min

4.000 Kč / 5 x 60 min

Balíčky je možné uhradit na 2 splátky.

Nejčastější dotazy

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.