Kraniosakrální terapie

Vyrovnáš se s hlubokou minulostí i se současnými problémy fyzické, mentální či emoční povahy

Kraniosakrální terapie (cranio = lebka a sacrum = křížová kost) je velmi jemná a účinná metoda, která respektuje tělo a procesy v něm probíhající. Je to technika, kterou se napojuji na vrstvy a matrice těla za použití mých rukou, jimiž vnímám a vyrovnávám fascie, útroby a jemné tlaky tekutin. Během ošetření se posilují orgány a obnovují základní rytmy do jejich přirozených stavů. Cílem ošetření je navození stavu harmonie a opětovné rovnováhy tělo ↔ emoce ↔ mysl.

S čím ti může kraniosakrální terapie pomoci?

Napojí tě na miminko během těhotenství a připraví lépe na porod.

Uleví ti při bolestech hlavy, pohybového ústrojí, zad, páteře a kloubů.

Obnoví orgány a rytmy těla po porodu do jejich přirozených stavů.

Zharmonizuje tebe i miminko po traumatickém porodu.

Pomůže miminku se rychleji adaptovat na hmotný svět.

Kraniosakrální ošetření je bezpečné. Provádí se v oblečení na lehátku vleže. S roustoucím bříškem se poloha přizpůsobuje. Ošetření je v klidném a pomalém tempu bez manipulací se záměrnými doteky na nohou, pánvi, břichu, hrudníku, páteři a hlavě. Během ošetření se dostaneš do relaxovaného až meditativního stavu. 

Mou zodpovědností je mít celý proces pod kontrolou, být plně přítomná a udržovat svoji energii na maximu po celou dobu terapie.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za setkání

1.500 Kč / 60 min

Kraniosakrální ošetření je v délce 60min. Počítej ještě s cca 15min na úvodní a závěrečný rozhovor. 

Výhodné balíčky

4.000 Kč / 3h

6.000 Kč / 5h

Minimální doba čerpání času z balíčku je 1h. Čas balíčku lze vyčerpat i najednou. Balíčky je možné uhradit na 2 splátky.

Nejčastější dotazy

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.