Konzultace

Získej odpovědi na své otázky

Konzultace jsou jedna z možností, jak získáš ucelené informace pro tvé probíhající těhotenství, nastávající porod a období po porodu. Neustále se vzdělávám a hledám aktuální informace. Jsem zaměřená na holistický přístup k ženě, tedy ráda poskytuji celostní péči pro tělo i duši.

S čím ti může konzultace s dulou pomoci?

Získáš odpovědi na tvé otázky týkající se tvého těhotenství, porodu a šestinedělí.

Zorientuješ se v tom, co chceš pro sebe a své miminko v průběhu porodu.

Pomůže ti s rozhodnutím, zda budeš rodit doma nebo v porodnici.

Upevníš svoji důvěru v sebe a své miminko, najdeš cesty, jak se vzájemně s miminkem napojíte.

Budeš vědět, jak o sebe pečovat v těhotenství a jak se připravit na porod i období šestinedělí.

Prožiješ první měsíce po porodu v klidu a větší psychické pohodě.

Získáš odpovědi na tvé otázky ohledně kojení, podporu při potížích při kojení a v péči o tvé miminko.

Mateřství je pro každou ženu důležitým milníkem v jejím životě. Nastávající maminka si v průběhu těhotenství začíná uvědomat, že již nikdy nebude nic takové, jaké to bylo dřív. Někdy v ní nová situace může vyvolávat i řadu protichůdných pocitů a emocí.

Pokud se v tomto období plném změn potýkáš s řadou otázek, cítíš se zranitelná a možná máš i trochu strach, využij konzultace k získání odpovědí. Věřím, že nalezení odpovědí na tvé otázky, ti pomůže k většímu vnitřnímu klidu.

Máš-li zájem o ucelenou předporodní přípravu, můžeš se objednat na individuální / skupinovou předporodní přípravu nebo si zakoupit online kurz předporodní přípravy.

Po porodu můžeš využít konzultací k získání odpovědí ohledně kojení, péče o miminko a při případných jakýchkoliv potížích. Můžeš využít také poporodních návštěv, kdy se na mě můžeš obrátit s čímkoliv, co budeš právě potřebovat.

Předporodní přípravu a poporodní péči proplácejí některé pojišťovny. Zjisti, jak to má tvá pojišťovna. 🙂

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice

Cena za setkání

1.000 Kč / 60 min

Setkání může proběhnout osobně či online.

Výhodné balíčky

2.700 Kč / 3h

4.000 Kč / 5h

Varianty čerpání času z balíčku

VARIANTA 1
Jakmile ucítíš potřebu se mnou cokoliv zkonzultovat, ozveš se mi nebo se rovnou objednáš na 60minutové setkání. V této variantě čerpáš hodiny z balíčků po časových úsecích 60 minut.

VARIANTA 2
Pokud ti budou vyvstávat otázky během dne, ozveš se mi přes Messenger nebo Whatsapp (zpráva, hlasová zpráva). Já ti zodpovím tvé dotazy v nejbližším možném čase. V této variantě můžeš čerpat hodiny z balíčků po časových úsecích 30 minut.

Čas balíčku lze vyčerpat i najednou. Balíčky je možné uhradit na 2 splátky.

Nejčastější dotazy

Kdy nejpozději lze domluvený termín změnit?

Termín setkání můžeš změnit 24 hodin před dohodnutým termínem. Při pozdějším zrušení ti setkání naúčtuji a peníze za něj nevracím. V případě, že potřebuješ zrušit setkání z vážných důvodů, mě co nejdříve kontaktuj, ať najdeme společné řešení. Děkuji za to, že si vážíš mého i svého času.

Je možné koupit dárkovou poukázku?

Ano. Ale obdarovaná osoba by měla být naladěná na tuto formu péče. Poukaz je platný 6 měsíců od vystavení.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.