Hypnoporodní relaxace

online produkt

Vylaď své tělo během těhotenství, porodu i šestinedělí

Hypnoporodní relaxace mohou být tvým každodenním pomocníkem k prožití krásného těhotenství, laskavého a jemného porodu i klidného období šestinedělí.

Jak ti mohou hypnoporodní relaxace pomoci?

Naučíš se pracovat se svým tělem a vnímat jej.

Pomohou ti zvládat a překonávat negativní myšlenky a pocity během těhotenství, porodu i šestinedělí.

Vytvoříš si silné a láskyplné pouto ke svému miminku.

Podpoří klidný, uvolněný a laskavý porod.

Upevníš svoji důvěru v sebe.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice
Co tě čeká?

Připravila jsem pro tebe 3 hypnoporodní relaxace pro tvé těhotenství, porod a období šestinedělí. Tyto relaxace tě podpoří na tvé cestě těhotenstvím, v průběhu porodu a v šestinedělí. Všechny relaxace jsou vytvořené tak, aby tě ještě více napojily na tebe a tvé miminko.

Hypnoporodní relaxace jsou ve formátu mp3. Hudba, kterou jsem zakoupila pro tyto nahrávky, je složená tak, aby tě dostala do velmi klidného stavu, ve kterém se dostaneš do hlubokého relaxovaného stavu. Proto je důležité nahrávku poslouchat v bezpečí domova. Neposlouchej ji při řízení vozidla!

Vytvořila jsem pro tebe 3 varianty relaxací

Relaxace SebeDůvěra (19min)

Relaxace Vnitřní klid (19min)

Relaxace Šťastná maminka (20min)

Relaxuj za pomoci frekvenční hudby

Relaxace SebeDůvěra
Pro tuto relaxaci jsem zvolila frekvenční hudbu – frekvence 528Hz. Tato frekvence je považována za frekvenci lásky. Frekvence 528Hz transformuje a doslova dělá zázraky. Má blahodárné účinky, zvyšuje množství životní energie, jasnost mysli, aktivuje tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu.

Relaxace Vnitřní klid
Pro tuto relaxaci jsem zvolila nahrávku v hladině théta. Théta mozkové vlny nás uvádí do stavu hluboké relaxace a meditace. V těchto vlnových délkách se zlepšuje paměť, prohlubuje intuice a zvyšuje se schopnost řešit problémy. Toto naladění vnímám pro porod jako velmi vhodné.

Relaxace Šťastná maminka
Pro tuto relaxaci jsem nechala složit hudbu jedním českým skladatelem, který využívá frekvenční hudbu, různé nástroje a vokály k dokonalému propojení hudby a slova.  Věřím, že se nám to povedlo.

Jak relaxace používat?

Poslouchej relaxace v průběhu těhotenství, porodu i šestinedělí dle potřeby. Relaxace SebeDůvěra je primárně určena pro těhotenství, ale můžeš ji využít i v průběhu porodu. Relaxace Vnitřní klid je primárně určena pro porod, ale využiješ ji i v rámci přípravy na porod již v těhotenství. Relaxace Šťastná maminka je primárně určená pro období šestinedělí a dál, ale možná tě osloví již v těhotenství.

Relaxace

SebeDůvěra

mp3

Cena

199 Kč

Relaxace

Vnitřní klid

mp3

Cena

199 Kč

Relaxace

Šťastná maminka

mp3

Cena

199 Kč

Balíček relaxací

SebeDůvěra, Vnitřní klid, Šťastná maminka

3 x mp3

Cena

499 Kč

Mohlo by tě ještě zajímat

Afirmace pro těhotenství a porod

Vytvořila jsem také afirmace pro těhotenství a porod ve 3 variantách – pro přirozený porod, pro přirozený porod po předchozí sekci (HBAC, VBAC) a pro plánovaný císařský řez. V každé variantě jsou 2 nahrávky (těhotenství, porod) a afirmační karty v pdf k vytištění. Více o afirmacích se dočteš ZDE.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.