Afirmace pro těhotenství a porod

online produkt

Jsi úžasná žena a své těhotenství i porod můžeš prožít v lásce a radosti

Nalaď se na své tělo a své miminko, prožij krásné těhotenství a připrav se na svůj porod za pomoci pozitivních afirmací.

Jak ti mohou pozitivní afirmace pomoci?

Naučíš se, že tvé myšlenky tvoří tvoji realitu, a mohou ti tak pomoci k nádhernému prožitku.

Pomohou ti zvládat a překonávat negativní myšlenky a pocity během těhotenství i porodu.

Vytvoříš si nové dráhy v mozku pro pozitivní přístup ke svému životu.

Pozitivně se naladíš na sebe i své miminko.

Upevníš svoji důvěru v sebe.

Lucie Pelíšek - dula Litoměřice
Co tě čeká?

Připravila jsem pro tebe láskyplné afirmace pro tvé těhotenství a porod v pdf. Tyto afirmace tě podpoří na tvé cestě těhotenstvím a také v průběhu porodu. Všechny afirmace jsou vytvořené tak, aby tě ještě více napojily na tebe a tvé miminko.

Všechny afirmace, plus další bonusové, jsem také namluvila do 2 mp3 nahrávek (nahrávka pro tvé těhotenství, nahrávka pro tvůj porod). Hudba je složená tak, aby tě dostala do velmi klidného stavu, ve kterém se afirmace lépe ukotvují do podvědomí. Proto je důležité nahrávku poslouchat v bezpečí domova. Neposlouchej ji při řízení vozidla!

Vytvořila jsem pro tebe 3 varianty afirmací

Pro ženy chystající se na přirozený porod.

Pro ženy po předchozí sekci chystající se na přirozený porod (HBAC/VBAC).

Pro ženy, které mají naplánovaný porod císařským řezem.

Ukotvuj pozitivní afirmace za pomoci frekvenční hudby

Afirmace pro tvé těhotenství
Pro tuto nahrávku jsem zvolila frekvenční hudbu – frekvence 528Hz. Tato frekvence je považována za frekvenci lásky. Frekvence 528Hz transformuje a doslova dělá zázraky. Má blahodárné účinky, zvyšuje množství životní energie, jasnost mysli, aktivuje tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu.

Afirmace pro tvůj porod
Pro tuto nahrávku jsem zvolila nahrávku v hladině théta. Théta mozkové vlny nás uvádí do stavu hluboké relaxace a meditace. V těchto vlnových délkách se zlepšuje paměť, prohlubuje intuice a zvyšuje se schopnost řešit problémy. Toto naladění vnímám pro porod jako velmi vhodné.

Jak afirmace používat?

Používej tyto afirmace v průběhu celého těhotenství i porodu. Opakuj si je během dne a podpoř ukotvení afirmací také poslechem nahrávky. Chceš-li vědět více, jak zacházet s afirmacemi, přečti si můj blogový článek Afirmace pro těhotenství a porod.

Varianta

Přirozený porod

pdf, 2x mp3

Cena

299 Kč

Varianta

HBAC / VBAC

pdf, 2x mp3

Cena

299 Kč

Varianta

Císařský řez

pdf, 2x mp3

Cena

299 Kč

Mohlo by tě ještě zajímat

Hypnoporodní relaxace

Vytvořila jsem také hypnoporodní relaxace pro těhotenství, porod a šestinedělí – SebeDůvěra, Vnitřní klid a Šťastná maminka. Více o relaxacích se dočteš ZDE.

Kontaktuj mne

Tvé osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení tvého dotazu. Tvůj e-mail, který zde zadáš, nebude použit pro marketing.